Kaptury foliowe LDPE

Kaptury foliowe wykorzystuje się przede wszystkim do zabezpieczenia towarów, a także produktów, które przewożone są na paletach transportowych. Rozmiary tego materiału mogą być dostosowane do wielkości palet, a więc doskonale spełniają one wymagania klienta. Worki pe mają za zadanie zabezpieczyć towar przed nieporządnymi czynnikami atmosferycznymi. Dodatkowo mają one za zadanie zabezpieczyć towar przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi. Kaptury foliowe na palety mają również za zadanie zabezpieczyć spakowane towary przed niekontrolowanym przemieszczaniem się. Są one stosowane przy wielu rodzajach przesyłek. Doskonale sprawdzają się przy pakowaniu towarów, które są wrażliwe na działanie warunków atmosferycznych i innych czynników zewnętrznych, które podczas transportu mogą doprowadzić do uszkodzenia.

Kaptury foliowe – zastosowanie

Kaptury na palety zakładane są na górną część towaru. Stosuje się je głównie przy towarach, które mają duże rozmiary. Można je stosować przy dużych i wysokich paletach, zwłaszcza przy towarach, które wymagają specjalnej izolacji folią. Można ich używać jako wkłady do pojemników, a także do paczek na zalewy spożywcze. Kaptury foliowe stosuje się bardzo często do pakowania ceramiki, cegieł, a także cementu. Można ich również użyć do transportu klejów, zapraw i tynków. Dzięki temu materiałowi transport tego rodzaju towarów będzie znacznie bezpieczniejszy i stabilny. Dodatkowo można pokrywać nim pojedyncze, jak i zbiorcze palety. To rozwiązanie minimalizuje koszty transportu i doskonale sprawdza się w towarach, które przenoszone są przez wiele kilometrów.

Kaptury foliowe sprawiają, że możliwe jest trzymanie towaru na zewnątrz, ponieważ materiał ten stwarza niepowtarzalną ochronę, przed deszczem, wiatrem, czy niekorzystnym działaniem promieni słonecznych.

Translate »