Woreczki bąbelkowe

Woreczki bąbelkowe są wykonane z polietylenowej folii pęcherzykowej. Najczęściej wykorzystuje się je do pakowania przedmiotów o niewielkich rozmiarach. Folia bąbelkowa ma za zadanie ochronić towar podczas transportu przed wstrząsami, uderzeniami, wilgocią, a także wieloma innymi czynnikami zewnętrznymi, które mogą prowadzić do uszkodzeń i zniszczeń przedmiotów. Woreczki bąbelkowe służą do pakowania delikatnych i podatnych na uszkodzenia przedmiotów. Można w nie zapakować gadżety, urządzenia, a także wszelkiego rodzaju artykuły elektroniczne, czyli telefony, akcesoria komputerowe. Idealnie sprawdzają się do transportu przedmiotów szklanych i wrażliwych na uderzenia, które możliwe są podczas transportu.

Folia bąbelkowa tworzy warstwę ochronną między zapakowanym przedmiotem, a zewnętrzną powierzchnią. To sprawia, że amortyzuje ona uderzenia, a dodatkowo izoluje od wilgoci i doskonale sprawdza się jako zabezpieczenie przed zarysowaniami. Producent folii bąbelkowej poleca ją do transportu wrażliwych przedmiotów, ponieważ materiał ten umożliwia bezpieczny transport towaru do klienta nawet na dalekich trasach.

Folia bąbelkowa – zalety

Bąbelkowa folia jest materiałem, który wyróżnia się wysoką wytrzymałością, przy czym jest tworzywem bardzo lekkim i tanim. Dzięki temu zapewnia niższe koszty transportu i nie naraża na uszkodzenie towaru, więc zmniejsza ryzyko ponoszenia dodatkowych kosztów, w przypadku uszkodzenia transportowanych przedmiotów. Ogromną zaletą worków bąbelkowych, jest to, że mają one mały ciężar, a za sprawą tego nie zwiększają one prawie wcale wagi przewożonych przedmiotów. Dzięki temu nie zwiększają kosztów transportu przesyłki. Pakowanie produktów w ten materiał, jest bardzo proste i szybkie, co znacząco ułatwia pracę. Ich wytrzymałość niweluje ryzyko rozdarcia. W ofercie dostępne są różnego rodzaju folie bąbelkowe, które różnią się od siebie jedynie rozmiarem i grubością.

Folia bąbelkowa idealnie sprawdza się do pakowania gadżetów elektronicznych i wszelkiego rodzaju przedmiotów o delikatnej strukturze. Materiał doskonale zabezpiecza przed wstrząsami, uderzeniami, rozerwaniami, rysami i stłuczeniami, które możliwe są podczas transportu. Dodatkowo stanowią doskonałą ochronę przed wilgocią, ponieważ izolują przedmioty od zewnętrznych źródeł wilgoci.

Charakterystyka folii bąbelkowej

Stanowią one doskonały materiał do pakowania i transportu, ponieważ nie podnoszą kosztu paczki pocztowej czy kurierskiej. W wielu przypadkach woreczki bąbelkowe stanowią doskonały zamiennik, dla zwykłych kopert. Izolują przedmiot między innymi przed dostaniem się do paczki wilgoci, a jest to szczególnie ważne, jeżeli transportowane są przedmioty elektroniczne i wrażliwe na kontakt z wodą. Dodatkowo folia bąbelkowa chroni przed wstrząsami, które mogą uszkodzić przedmiot a są nieodłącznym elementem transportu.

Folia bąbelkowa nie posiada żadnych ostrych krawędzi i jest elastyczna, tak więc w żaden sposób nie może uszkodzić pakowanego przedmiotu. Pakowany sprzęt jest więc chroniony przed kruszeniem. Dostępne są różnej wielkości i grubości woreczki, więc z łatwością można je dobrać do swoich potrzeb.

Translate »