Gdzie torebki EURO sprawdzą się najlepiej?

Robiąc zakupy w sklepie, praktycznie zawsze można trafić na wiszące na drążkach torebki EURO. Są one powieszone tak, by przednia część towaru z etykietą była dla konsumenta widoczna. Niewiele osób jednak wie, że wiszące przezroczyste woreczki stanowią oddzielną grupę opakowań nazywanych torebkami EURO, często także woreczkami typu EURO. Umożliwiają one klientowi obejrzenie danego produktu bez konieczności otwierania opakowania.

Czym jest eurozawieszka?

Eurozawieszka posiada specjalny otwór ,,euro”, czyli niewielki element, który umieszczany jest najczęściej na opakowaniach z folii, ale także kartonu czy papieru. Dzięki niemu możliwe jest mocowanie oraz zawieszanie danych produktów na sklepowych haczykach. Znacznie ułatwia to prezentacje danego towaru. Dzięki temu jest on zdecydowanie bardziej widoczny i wyeksponowany dla klientów.
Niekiedy nieład na półkach sklepowych może znacznie obniżyć sprzedaż. Dzięki eurozawieszce możliwe jest uporządkowanie miejsca sprzedaży. Ulokowanie produktów na haczykach sprawia, że prezentują się one estetycznie.

Torebki EURO – czym są i gdzie sprawdzą się najlepiej?

Torebki z eurozawieszką, często znane jako woreczki EURO, to jedna z częściej spotykanych form pakowania mniejszych, drobniejszych produktów. Ich niewątpliwą zaletą jest niezwykle proste pakowanie, niewielki koszt oraz łatwość w zawieszaniu.
Charakteryzują się niewielkim kształtem, co sprawia, że świetnie sprawdzają się podczas ekspozycji w sklepach wielobranżowych, supermarketach, warsztatach oraz na magazynach. Wykonane są z przezroczystego materiału, najczęściej z folii OPP, CPP oraz LDPE. Wyróżniają się dużą wytrzymałością bez względu na to, którego z wcześniej wymienionych materiałów użyto do ich produkcji. Są one odporne na czynniki zewnętrzne, wśród których można wymienić np. wilgoć. W wiszących woreczkach EURO można znaleźć między innymi flamastry, cukierki czy maszynki do golenia. Umieszczone są w sklepach na wysokości oczu klienta, by maksymalnie przyciągnąć jego wzrok. Konsumenta ma zachęcić ilość barw, kształtów i reklam.

Torebki z eurozawieszką – zastosowanie

Woreczki EURO często zalecane są do pakowania artykułów szkolnych – te mają się dobrze, ale przede wszystkim bezpiecznie prezentować. W tym materiale na sklepowych haczykach można więc znaleźć np. zestawy długopisów, ekierki, linijki, ołówki itd. Zapewniają one dużą ochronę przed wilgocią, co sprawia, że można w nie pakować także przedmioty elektryczne. Sprawdzają się także jako forma opakowania produktów zoologicznych czy przedmiotów wędkarskich.
Torebki z eurozawieszką wykorzystać można nie tylko w handlu, ale i w użytku domowym. Można w nie włożyć zabawki, przedmioty sportowe, kosmetyki oraz różnego rodzaju akcesoria kosmetyczne.
Rogi tego typu torebek można pociąć. Możliwe jest także wsunięcie do nich wkładki usztywniającej. Niewątpliwą zaletą torebek EURO jest możliwość dostosowania ich do indywidualnych potrzeb i wymagań klienta, wyróżnia się worki:

  • zamykane tasiemką samoprzylepną od dołu lub od góry,
  • zamykane przez zgrzew od dołu lub od góry. W drugim przypadku istnieje możliwość automatycznego pakowania.

Asortyment i charakterystyka:
Produkuje się grubość postaci:

  • zamykane tasiemką samoprzylepną od dołu lub od góry
  • zamykane poprzez zgrzew od dołu lub od góry (możliwość wykorzystania tego typu do pakowania automatycznego)

[table id=8 /]

Minimalne zamówienie:

  • 10 000 sztuk w przypadku woreczków bez nadruku,
  • 30 000 – 50 000 sztuk (ok. 100kg folii zadrukowanej) w przypadku nadruku do 4 kolorów,
  • 100 000 – 300 000 sztuk (ok. 300 kg folii zadrukowanej) w przypadku nadruku 5-8 kolorów.

Zapraszamy do kontaktu.

Torebki-EURO

Translate »