Woreczki z eurozawieszką

Woreczki z eurozawieszką doskonale sprawdzają się jako materiał do prezentowania towarów. Można je wykorzystywać w supermarketach. Materiał, z którego wykonane są woreczki jest przezroczysty, a więc sprawiają on, że produkt, który znajduje się wewnątrz, jest doskonale widoczny. Woreczki mogą być wykonane z folii OPP, CPP, a także LDPE. Bez względu na to, z którego materiału są one wykonane wyróżniają się wytrzymałością, a także odpornością na czynniki zewnętrzne, takie jak wilgoć. Najczęściej wykorzystuje się je do przechowywania małych przedmiotów. Zwiększają estetykę przedmiotów, ale również zapewniają pełną ochronę. Do woreczków z eurozawieszką można pakować przedmioty różnej wielkości i pochodzące z szerokiej gałęzi przemysłowej.

Woreczki z eurozawieszką – zastosowanie

Producent woreczków z eurozawieszką zaleca ich stosowanie do pakowania artykułów szkolnych, tak by były one zabezpieczone i dobrze się prezentowały. Do tego typu materiałów można pakować przedmioty elektryczne, ponieważ zapewniają one ochronę przed wilgocią. Woreczki z eurozawieszką doskonale sprawdzają się również do pakowania przedmiotów zoologicznych i wędkarskich. Można z nich korzystać zarówno w domu, jak i w sklepach do eksponowania poszczególnych produktów. Często są one wykorzystywane do pakowania zabawek czy produktów sportowych, tak by zawartość woreczka była doskonale widoczna dla klientów. Woreczki mogą służyć do pakowania kosmetyków i różnego rodzaju akcesoriów kosmetycznych. Zapewniają one ochronę przed wilgocią i innymi czynnikami zewnętrznymi.

Eurozawieszka – zastosowanie

Eurozawieszka jest dodatkiem do woreczków, które służą do pakowania i przechowywania przedmiotów różnego rodzaju i rozmiaru. Może być ona wykorzystana do zawieszenia wybranego przedmiotu w sklepie, tak by klient mógł zobaczyć zawartość woreczka. Widoczność jest doskonała, ponieważ woreczki są wykonane z czystego i przezroczystego materiału. Na woreczkach tego rodzaju możliwe jest wykonanie perforacji, podcinanie rogów, a także wsuwanie wkładki usztywniającej. Materiał, z którego wykonane są woreczki jest trwały i wytrzymały. Odporny nie tylko na wilgoć, ale również na inne uszkodzenia, które mogą doprowadzić do zniszczenia przechowywanych przedmiotów.

Zastosowanie:
Woreczki foliowe z otworem do zawieszania typu „EURO” doskonale nadają się do prezentowania towarów m.in. w supermarketach. Dzięki swojej budowie sprawiają, że cały produkt jest doskonale widoczny. Posiadają szereg zalet w porównaniu z ich poprzednikiem tzw. „woreczkiem z tekturki”.

Asortyment i charakterystyka:
Produkuje się grubość postaci:

  • zamykane tasiemką samoprzylepną od dołu
  • zamykane tasiemką samoprzylepną od góry
  • zamykane poprzez zgrzew od dołu
  • zamykane poprzez zgrzew od góry (możliwość wykorzystania tego typu do pakowania automatycznego)

szerokość20 - 360 mm
długość (razem szerokość zawieszką szerokość wykładką)130 - 700 mm
wykrojniki o szerokości 32 mm i średnicy 8 mm


Minimalne zamówienie:
– 10 000 sztuk w przypadku woreczków bez nadruku
– 30 000 – 50 000 sztuk (ok. 100kg folii zadrukowanej) w przypadku nadruku do 4 kolorów
– 100 000 – 300 000 sztuk (ok. 300 kg folii zadrukowanej) w przypadku nadruku 5-8 kolorów

Translate »