Rękawy termokurczliwe bezszwowe

W odróżnieniu od rękawa wykonywanego metoda klejenia, rękawy bezszwowe produkowane są metoda wydmuchu. Mają zastosowanie tam gdzie wymagana jest wysoka estetyka opakowania. Rękaw termokurczliwy, jest produkowany z trwałego materiału. Jest nim folia termokurczliwa PCV, która wyróżnia się skurczem kierunkowym. Pod wpływem ciepła zaczyna się ona skurczać, a dzięki temu doskonale przylega do powierzchni produktu. To sprawia, że folia termokurczliwa dopasowuje się idealnie do powierzchni towaru bez względu na jego kształt i rozmiar.

Folia termokurczliwa doskonale sprawdza się do zabezpieczania ładunków metalowych, wykonany z tworzyw sztucznych, a także szklanych. Folia termokurczliwa rękaw to materiał, który wyróżnia się niezawodną wytrzymałością, a także trwałością. Jej używanie umożliwia zabezpieczenie towaru, tak by dotarł on bezpiecznie do klienta. Folia termozgrzewalna jest materiałem, który można nakładać ręcznie, a także mechanicznie.

Rękaw termokurczliwy bezszwowy – zalety

Folia rękaw to wygodny i prosty w nakładaniu materiał, który ma zapewnić ochronę towarowi, a także ułatwić jego pakowanie. Rękawy dostępne są w postaci odcinków o wymaganej długości a także w rolkach. Folia termokurczliwa do pakowania jest dostępna w różnych rozmiarach, więc możliwe jest dopasowanie jej do potrzeb klienta i rozmiaru towaru. Na folii można umieścić nadruk, który może reklamować firmę lub produkt. Rękaw termokurczliwy może zostać wykorzystany do zabezpieczenia przed zniszczeniem, do dekoracji towaru, a także do jego promocji. To w jaki sposób zostanie on wykorzystany, jest decyzją klienta.

Rękaw termokurczliwy bezszwowy – charakterystyka

Dzięki temu, że na powierzchni rękawa termokurczliwego możliwe jest nadrukowanie wybranego napisu, materiał ten może okazać się jednym z najlepszych wizerunków towarów. Jest to materiał, który doskonale sprawdza się do łączenia towarów ze sobą, a dzięki temu możliwe jest uzyskanie idealnego produktu promocyjnego. Folia rękaw, jest materiałem elastycznym i trwałym. Zapewnia więc niezbędną ochronę, zwłaszcza przed otworzeniem towaru przez niepowołane osoby. Rękaw termokurczliwy może stać się opakowaniem eleganckim i estetycznym, a stosuje się go do różnego rodzaju produktów. Jest to materiał odporny na ścieranie, a dzięki temu doskonale sprawdza się przy transporcie.

Translate »