Taśmy 3m

Mocne taśmy dwustronne 3m do montażu i montowania, to wytrzymałe materiały które doskonale sprawdzają się w pracy produkcyjnej. Taśma dwustronna 3m stworzona została, by wspomagać techniki mocowania i montażu i ułatwiać pakowanie towarów. Od lat taśma 3m stanowi materiał, który usprawnia procesy produkcyjne. Tego rodzaju akcesoria mają bardzo wysokie parametry wytrzymałościowe, a także zapewniają uzyskanie mocnych połączeń. Stanowią więc ekonomiczną alternatywę dla innych mechanicznych metod, które pozwalają na łączenia i montaż. Pod względem wytrzymałościowym taśmy 3m są najlepszym wyborem. Jest to materiał, który daje same korzyści, a dostępny jest w niskich cenach, więc potrzebne są niewielkie inwestycje, by taśma 3m zaczęła zarabiać na Twoją firmę.

Taśma 3M – zalety

Jedną z największych zalet taśmy 3m, jest jej niezawodna wytrzymałość na warunki środowiskowe. Nie ulega ona zniszczeniu przez zmienne temperatury czy opady i szkodliwe działanie promieni słonecznych. Nie mają na nią wpływu działania chemicznych czynników, czyli większość płynów, olejów silnikowych i paliw. Taśma 3m dwustronna daje połączenie, które wyróżnia się całkowitą szczelnością, a rozkład naprężenia na całej powierzchni, jest równomierny. Materiał ten ma zdolność do dużych odkształceń, a także do relaksacji napięcia. Warto również wiedzieć, że stosowanie tej taśmy 3m sprawia, że minimalizuje się niebezpieczeństwo uszkodzenia materiałów, na których koncentruje się napięcie. Dodatkowo separuje ona klejone metale, a dzięki temu zmniejsza ryzyko występowania korozji elektromechanicznej, jeżeli dochodzi do eksploracji wyrobu. Daje niezastąpioną efektywność produkcji, a to sprawia, że obniża koszty.

Montaż przy wykorzystaniu taśmy 3m, jest bardzo prosty, zazwyczaj nie wymaga wykorzystywania drogich urządzeń, a także wykwalifikowanych pracowników. Oszczędza czas, ponieważ eliminuje pracochłonne operacje, które są niezbędne przy innego rodzaju metodach łączeń i montażu. Nadaje się ona do łączenia różnorodnych materiałów, a stosując taśmę dwustronną 3m nie trzeba szukać innych rozwiązań, które pomagają w uszczelnieniu czy montażu. Taśma dwustronna 3m pozwala na zużycie cieńszych lżejszych materiałów, a co za tym idzie na tańsze rozwiązania.

Translate »