Arkusze foliowe

Arkusze foliowe

Arkusze foliowe znajdują swoje zastosowanie przy pakowaniu produktów tam, gdzie forma towaru nie pozwala na użycie woreczka. Jest to materiał, który wyróżnia się wysoką elastycznością, a swoich właściwości nie traci on nawet w niskich temperaturach. To właśnie dlatego folia arkusze wykorzystywane są najczęściej do pakowania artykułów spożywczych w plastrach.

Materiał ten sprawdza się również przy innych rodzajach pakunków, zwłaszcza że jest trwały i zapewnia ochronę przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi . Dodatkowo arkusze folii są przezroczyste, więc ułatwiają identyfikację towaru, a także podnoszą jego estetykę. Jest to więc materiał uniwersalny, który zmniejsza ryzyko uszkodzenia towaru podczas transportu oraz pozwala na jego bezpieczne przechowanie.

Arkusze folii zastosowanie

W ofercie znajduje się szeroki wybór arkuszy folii , które dostępne są w wielu rozmiarach. Daje to więc możliwość wybrania odpowiedniego rozmiaru arkuszy, które są odpowiednie dla Twojego biznesu. Folia sprzedawana jest w większych zestawach, a dzięki temu ich cena jest niezwykle atrakcyjna. To sprawia, że arkusze folii w końcowym rozrachunku niemal nie mają wpływu na cenę pakowanego produktu.

Arkusze folii posiadają wszystkie niezbędne testy, a to umożliwia ich kontakt z żywnością. Właśnie dlatego stosuje się je najczęściej w sklepach, przetwórniach, a także w gastronomii. Dzięki temu, że mają one niewielką grubość, ale wyróżniają się one wytrzymałością, można je wykorzystywać w przemyśle.

PRODUKTY

OPAKOWANIA FOLIOWE

TAŚMY OPAKOWANIOWE

euro_bag

WORECZKI
EURO

WORECZKI STRUNOWE

Translate »