Folia stretch

Firma Pakon-Kryst jest producentem folii stretch maszynowej i ręcznej. Stretch folia rozciągliwa, jest materiałem powszechnie stosowanym w przemyśle, który wykorzystywany jest do zabezpieczenia towarów przed wilgocią i zabrudzeniami. Folia stretch posiada właściwości, które pozwalają na jej mocne naciągnięcie, co umożliwia owijanie paczek czy palet, tak by towar był znacznie stabilniejszy. Wykorzystanie folii stretch zapewnia, że paczka jest odpowiednio zabezpieczona podczas transportu. Użycie stretch folii gwarantuje, że towar dotrze do adresata w nienaruszonym stanie. Dodatkowo folia stretch doskonale sprawdza się do opakowania wszelkiego rodzaju paczek, dba o ich ochronę, tak by paczka nie została naruszona przez osoby niepowołane. Doskonałym sposobem na ochronę swojego towaru, jest zabezpieczenie go folią stretch w kolorze czarnym lub niebieskim. Tak zapakowania paczka nie pozwoli, by osoby niepowołane dowiedziały się co jest jej zawartością.

Folia stretch cena i charakterystyka

Głównym atutem, jest cena folii stretch, która jest stosunkowo niska. Dodatkowo jest to materiał uniwersalny. To wszystko sprawia, że folia stretch ręczna zaliczana jest do najbardziej popularnych materiałów do pakowania towarów. Warto również zwrócić uwagę na fakt, że w połączeniu z akcesoriami do pakowania, folia stretch możne znacząco ułatwić prace w magazynie, a także pozwolić na wydajniejszą prace i lepsze przygotowanie paczek dla klientów. Jeżeli więc zależy ci na szybkim przygotowaniu przesyłek, to warto zastanowić się gdzie kupić wysokiej jakości folie stretch.

Materiał ten charakteryzuje się dobrą przyczepnością i odpornością na stłuczenia i uderzenia. Jest stworzona z wysokiej jakości materiałów, a dzięki temu stała się trwałym produktem do pakowania towarów. Folia stretch zapewnia niezawodną ochronę dla towaru przed osobami trzecimi, czynnikami zewnętrznymi i gwarantuje wysoką stabilność paczek zmniejszając ryzyko strat.

Zastosowanie:

  • Folia rozciągliwa przeznaczona jest do owijania ładunków na palecie. Nie wymaga obkurczania.

Asortyment i charakterystyka:

  • Folia rozciągliwa produkowana jest w postaci taśmy.
  • Dostępne produkty: folia stretch maszynowa i ręczna.

szerokość500 mm
grubość17, 20, 30 mikro metra
Folia stretch ręczna.
szerokość500 mm
grubość17, 20, 30 mikro metra
Waga rolki:
Aplikacje:1.00kg; 1.50kg; 2.00kg; 2.500kg; 3.00kg
Folia pre-stretch
szerokość430 mm
grubość8, 10, 12 mikro metra
Waga folii:
maszynowa10 kg
ręczna 81.89kg
102.37kg
Długość nawoju:
maszynowa3200 m
ręczna600 m

Translate »