Folia poliwęglanowa – czym jest

Folia poliwęglanowa pełni funkcję ochronną. Ich główną zaletą jest to, że dopasowują się one do konkretnych urządzeń. Najczęściej stosuje się je do pakowania, a to dlatego, że doskonale do nich przylegają. Tego rodzaju materiał jest w pełni transparentny, a więc doskonale wpływa na estetykę każdego produktu. Głównym zastosowanie folii poliwęglanowej, jest ochrona paczek i innych urządzeń przed uszkodzeniami, a także przed szkodliwym działaniem warunków atmosferycznych. Trzeba dodatkowo zaznaczyć, że jest to materiał, który dostępny jest w atrakcyjnych, przystępnych cenach.

Zalety folii poliwęglanowej

Folia poliwęglanowa jest materiałem o niskiej grubości, a dzięki temu po nałożeniu staje się dodatkową ochroną, która doskonale sprawdza się w przemyśle transportowym. Jest matowa, a więc jej powierzchnia pełni funkcję estetyczną. Idealnie dopasowuje się do paczki. Można dopasować rozmiar folii do rozmiaru przesyłki i urządzenia, a więc sprosta ona wymaganiom każdego klienta. Dodatkowo jej produkcja jest tania, więc dostępna jest w niskich cenach. Posiada właściwości lustrzane, dzięki czemu można ją stosować w różnych branżach.

Charakteryzuje ją doskonała statyczność, warto zaznaczyć, że folie nie pozostawiają żadnych brudnych śladów po odklejeniu. Jest to materiał wytrzymały i odporny na uszkodzenia. Idealnie dopasowuje się do wybranego urządzenia oraz ma szerokie zastosowanie. Można stosować je w przemyśle lotniczym, elektronicznym i budowlanym.

W naszej ofercie znajdą Państwo szeroką gamę folii i opakowań foliowych do zastosowań specjalistycznych uznanych w świecie marek i producentów.

Znajdź odpowiednie, wysokowydajne materiały do wielu zastosowań, w tym :

  • bezpieczne opakowania i oznakowania odporne na warunki atmosferyczne.
  • folie i arkusze poliweglanowe-oferta solidnych arkuszy pomaga klientom w opracowaniu lekkich, wytrzymałych części o dopasowanych parametrach w szerokim zakresie różnorodność branż.

Obejmują one między innymi przemysł lotniczy, transportowy, elektryczny i elektroniczny, budowlany, przeładunek materiałów, przemysł telekomunikacyjny i przemysłowy oraz wiele innych. Wyślij do nas zapytanie!

Translate »